​​​​​מערך המפקחים על פי מקומות חינוך ותחומי ענין

​מפת פיקוח פדגוגי תשע"ו (2015/16) 1.9.2015

עובדי   הפיקוח הפדגוגי במינהל לחינוך התיישבותי    תשע"ז 25.09.2016

ראובן לייבל -  מפקח המחוז ( תשלומי הורים, תכנון אסטרטגי, מחוננים ומצטיינים, מדריכי מפמ"ר).

בעז קולומבוס   - מחמ"ד (מדריכי חמ"ד ופרס חינוך הארצי והמחוזי).​

מפקחים כוללים​ ​ ​ ​ ​

שםכתובת מס'  טלפון נייד

במשרד     שלוחה

השלוחה + 689/ 03

​מס' משרד 
 ד"ר אבו פול שדאדג'ת  30091 ת.ד. 1035 באקה 050-62214838836343
   אביבי  אורליהחליל  27 ראש העין  48591050-6225286

8824/2   פקס:  03-6898841

355
   אלימלך יוסימושב  ספסופה  ד.נ. מרום הגליל מס'  36 .  13875050-6221472

8827     פקס:  03-6898735

357
   אלקיים אביגלבוע 15 ת.ד.  84910 מבשרת ציון 05062824238832331
* בן מורה ענתטשרניחובסקי 62 א' ירושלים 92585050-62214848831329
* בר כוכבא  יוסירח' הנשיא 7 צפת 1.32160506-2214658803337
* דורי  רונן

האחוזה 35/ג

פרדס חנה   כרכור

0506-2214918816/7316
* דרורי אורליביאליק 68 חדרה052-83935908830350
*  הורוביץ יעל ת.ד.   29 אלקנה 448140506-221531

8807     פקס:  03-6898689

346
* הרוש כרמיתהצוללת 3 אשקלון050-92322708802338
   זמל  ענתמושב גן השומרון050-6225287805/88548341
* יובל  מירהקיבוץ יגור054-68330388634350
   כהן לוי דודשלום עליכם 42 , ת"א  050-62214738705/6202
 * לייבל ראובןקיבוץ אייל  225349050-68796​332
* ד"ר מירוצ'ניק שושנהקיבוץ כרמיה ד.נ. חוף אשקלון חדר 349050-62214518640349
 סגל ג'ודיקלצ'קין5/3 תל אביב

052-8574896​,  050-6224420

8828348
פריד ליליהיובלים 53 מושב בארותיים 42850‎050 62215188693203
* פרידמן אורנה מושב חיבת ציון 38885050-6221477

8792   פקס: ​ 03-6898775

367
  פרלמוטר חרמונהקיבוץ יקום 050-6225259

8820​     פקס:  03-6898681

352
   צדוק יהושעהושעיה 17915050-62215238818/9351
* קולומבוס בעזכרמי צור גוש עציון050-6221096

​8797/9    פקס:  03-6898689

335
   שי אסתרשדה אליהו 10810050-62214978894352
 *  שרייר  עליזההרימון 38, נורדיה 42954050-6221487

​​8825   פקס:   03-6898826

356


שם​​שלוחה ניידשם שלוחה ניידשםשלוחהנייד
אורלי מילוא  (חדר 342 )8676050-6221459

רינת  תייר  מתמטיקה

 (חדר 342)

8806‎053- 3758819

הרב ידידיה וולף

(חדר 365)

8834

 

050-6271476
ענת רזניק (חדר 342)8601050-3080023

אלמוג מוטי

(חדר 365)

8835

 

050-6225306

פקס: 6898840

ענת כהן מדריכים

(חדר 321)

8879052-2814703
עדנה גולדשמיט  050-6225272      

מפקחים כוללים

​מפת פיקוח פדגוגי תשע"ז   (2016/17)      9/16

ראובן לייבל  מפקח המחוז       בועז קולומבוס    מחמ"ד

כרמית הרוש​​

מירה יובל

 

ד"ר שושנה מירוצ'ניק

רונן דורי

 

יעל הורוביץ

 

יוסי בר כוכבא

 

אבן שמואל – אולפנהאנה פרנק אדם ואדמהאופקאמי"ת פתח תקוהאיל (נוב) אולפנה
אור עציון ישיבהבית ירחאורט ימי אשדודבן גוריוןאמית כפר בתיה  חברותאאילת ישיבה
אוריה אולפנהגאון הירדןאשל הנשיאגליל מערביאמית כפר בתיה  אלוני הבשן
דרך אבות - אפרת גווניםברנרהעמק המערבי בן יקיר
ארץ יהודה   זוהריםגולן ברנקו וייסהדסה נעורים  כבריבאר עמ"י  באר טוביהרגבים בעמק – טירת צבי
בית יהודה  כפר מימוןהר וגיאכנותכרמל זבולוןבהרן  אולפנההודיות
בני יששכר   חוף הכרמלמבואות הנגבמגידובני חיל - קדומיםחיספין
חפץ חיים אולפנהכדורימרחביםמנוףגבעת וושינגטוןחמרה  בקעה
נוה חנהכפר גליםנווה הדסהמנורהללי  -  אולפנהיונתן
נוה שמואל  (ישיבה)כפר קמאנופי הבשורמעין שחר    יבנה  כפר הרואה - ישיבה
נווה דקלים (אולפנא)מבואות עירוןעיינותמשגב – אסיףכפר הנוער הדתימחול - מחולה
נריה בנות    שדות נגבנופי גולןצפיתמשגב   קצירכפר פינס אולפנהמירון בר יוחאי  אולפנה
נריה בנים – שדות נגבניר העמקקדמהנהלל  להבה אולפנהמירון בר יוחאי ישיבה
סוסיאעיינות ירדןשיטיםסולם צוראמי"ת נחשון - מטה יהודה  שקד - שדה אליהו
סעד    דעת (חט"ב)עמק החולה עמקים תבורנווה עמיאלתו"מ חרב לאת
צביה קטיף יד בנימיןעמק חרוד קציני ים עכוצפירה  אולפנהתמר (במושב נטור)
שדות הנגב   צביהשפיה    רמות ים       קרני שומרון ישיבהבני הגולן – רגבים ( נטור)
שפיר אולפנה   שעלבים אולפנהברוש – בקעה
    שעלבים – ישיבה 
    תקוות יעקב –שדה יעקב 

תפקיד רוחבי:

תרבות ישראל וחינוך אזרחי

תפקיד רוחבי:

למידה משמעותית

תפקיד רוחבי:

הערכת עו"ה,

רכזי מדידה והערכה

תפקיד רוחבי:
חט"ב, מדריכי מורים

תפקיד רוחבי:

בתי"ס ניסויים, ירושלים, מנהלים חדשים

 
ד"ר שדאד אבו פול

אורלי דרורי

 

ענת בן מורה / עדנה גולדשמיט (מ.מ. מפקחת)

אורנה פרידמן   

חינוך מיוחד              

עליזה שרייר

 

בעז קולומבוס – מחמ"ד
ימהאיתןבן שמןמגשימיםהדסיםימין אורד
כוכבי המדבראלוני יצחקדרורמול תבור   כדוריגן ונוףמקוה ישראל דתי
נווה מדברבאר טוביההכפר הירוקעמק יפהרמת הדסהמקור חיים – ישיבה
ניצנה חווה חקלאיתהרצוגהרטובעומר משגבקריית יערים 
עין שמר- חוה חקלאיתיוענה  ז'בוטינסקיחוות הנוער הציונישפרירים א'  
ראמהירדןחוף השרוןשפרירים ב'  
 כפר סילברירקון    נווה ירק   
 מוסינזוןמז' הים התיכון בינלאומי   
 מעלה שחרותמקווה ישראל  כללי   
 נחלת יהודהמקווה ישראל צרפתי   
 עתיד רזיאלעין גדי   
 שער הנגבעין כרם   
 שקמהעמי אסף   
      

תפקיד רוחבי:

חקלאות ומדעי הסביבה

חממות לימודיות

תפקיד רוחבי:

חינוך ביתי

תפקיד רוחבי:

שוויון בין המינים, עבודות גמר

 תפקיד רוחבי:
ממונה שח"ר, תוכנית טל, נעל"ה
 

​ מפקחים מקצועיים ומדריכים  

    

ג'ודי סגל

אנגלית

רינת תייר עדנה גולדשמיט

ענת זמל

 

פרלמוטר חרמונה

 

לילי פריד 
ועדות התאמהמתמטיקה עוז לתמורה

חינוך חברתי,

רכזת טיולים

מפקחת על היועצות החינוכיות  היחידה להנחלת הלשון, קליטת תלמידים
יהושע צדוק

אורלי אביבי​

אסתר שי

 

יוסי אלימלךאבי אלקיים מוטי אלמוג
מצ"ט / מחשוב, רמת שירות, מדע וטכנולוגיהפיתוח מקצועי לעובדי הוראהמפקחת על היועצים בחמדמשק חקלאימפמ"ר  חקלאותזה"ב, תלמידים חולים
ידידיה וולףאתי סתיותמי גבע שלמה ווסקובוייניקדוד כהן לוירמי לוסטינג
קליטת תלמידים עוליםעבודות גמרחינוך אזרחיתרבות ישראלהיחידה לאומנויותלמידה משמעותית, שאלון חניך

מירב הגלילי

יועצת בכירה

אורלי מילוא

ממונת מרום, כיתות שח"ר חט"ע וקידום לימודי