​​​​בתי ספר שנכנסו לרפורמה

​שם מוסד​ הצטרפות שנת הצטרפות מנהל/ת
ישיבת אמי"ת נחשון חלקי תשע"ב  
מקיף נופי גולן מלא תשע"ב  
ברנקו וייס גולן חלקי/מלא תשע"ב/ע"ג בני סוויסה
אופק חלקי/מלא תשע"ב/ע"ג זיו שר
כברי מלא תשע"ב רינה כהן
מקיף סולם צור חלקי/ מלא תשע"ב/ ע"ג רגינה אבירם
מקיף גליל מערבי חלקי​​ תשע"ב מאיה ביליאבין
מקיף בית ירח מלא תשע"ב  
ישיבת בר יוחאי חלקי תשע"ב יעקב ויצמן
כפר נוער ניר העמק חלקי תשע"ב יפעת זילברמן
מקיף אנה פרנק חלקי תשע"ב יגאל כהן
תיכון חק' טכ' ראמה חלקי תשע"ב ענאם דאוד
רמת הדסה חלקי תשע"ב טל שמעון
מקיף מבואות עירון חלקי/מלא תשע"ב/ע"ד אילנה אבישר
מקיף גוונים חלקי תשע"ב עופר מוקדי
מקיף כרמל זבולון חלקי תשע"ב  
כפר הנוער הדתי מלא תשע"ב בני חדד
מקיף מעין-שחר חלקי/מלא תשע"בע"ד מנשה לוי
מקיף חוף השרון מלא תשע"ב אשל קליינהאוס
מקיף שקמה חלקי תשע"ב  
מקיף שער הנגב מלא תשע"ב אהרלה רוטשטיין
אורט ימי חלקי תשע"ב פטר ברודצקי
כפר הנוער קדמה חלקי תשע"ב דנה אלוני יעקב
חקלאי כנות מלא תשע"ב עירית פררה
מנו"ף חלקימלא תשע"ב/ע"ד מוריס מלכה
אולפנת צביה-עזתה חלקי תשע"ב הרב רוני קליינולד
סוסיא-ישיבת בני"ע מלא תשע"ג חיים בר חי
בני חיל שומרון חלקי/מלא תשע"גע"ד חיים גולדברג
חקלאי עיינות מלא תשע"ג יורם לב
מקיף עמקים- תבור מלא תשע"ד דודו גורן
מקיף חקלאי נהלל מלא תשע"ד עינת גורה
תיכון איזורי מגידו מלא תשע"ד לירון זכאי
מקיף ע"ש ז'בוטינסקי מלא תשע"ד מילה ספיבק
מקיף העמק המערבי מלא תשע"ד וייסמן רפי
הרב תחומי עמק חרוד מלא תשע"ד אילנה לוסטיג
ישיבת אור עציון מלא תשע"ד הרב מיכה קלצהנדלר
מעלה שחרות מלא תשע"ד אפרת הדר
חקלאי נחלת יהודה מלא תשע"ד חיים לסרי
יב"ע בית יהודה מלא תשע"ד יניב עקיבא
אולפנת אבן שמואל מלא תשע"ד שלמה וייס
ישיבה תיכונית חיספין מלא תשע"ד משה אגוזי
מקיף דתי עזתה בנות  מלא תשע"ד חיה עידן
תיכון תמר חלקי תשע"ד ידידיה שביב
אמית כפר בתיה מלא תשע"ד אבינועם אלמגור
אזורי ע"ש הרצוג מלא תשע"ד אפרת זיו
גן ונוף חלקי תשע"ד גליה מירון
גאון הירדן מלא תשע"ד  
מקיף עינות הירדן חלקי תשע"ד  
קרית יערים חלקי תשע"ד אמיר טייכנר
תיכון תורני דרך האבות מלא תשע"ד יצחק גרינוולד
מקיף אזורי עמי אסף מלא תשע"ה מירב פרידלנדר
בית חינוך ירקון מלא תשע"ה  
מקיף אזורי ברנר מלא תשע"ה עמי דגן
נוה הדסה מלא תשע"ה  
עתיד רזיאל מלא תשע"ה מלווה לוי
מקיף ע"ש מוסינזון מלא תשע"ה נורית כהן
אזורי מקיף עין כרם מלא תשע"ה מיכל קליינברגר
מקיף חוף כרמל מלא תשע"ה רני אברמוביץ
ימין אורד  מלא תשע"ה  
ישיבת בנ"ע כפר הרואה מלא תשע"ה  
מדעי תורני כפר בתיה מלא תשע"ה  
כפר גלים מלא תשע"ה יוליה ארגמן
ישיבת אלוני הבשן מלא תשע"ה  
קרית חינוך דרור מלא תשע"ה אריאלה בן ארי
הודיות מלא תשע"ה  
ארץ יהודה  מלא תשע"ה  
אזורי ירדן מלא תשע"ה  
אולפנת בנ"ע כפר פינס  מלא תשע"ה  
רמות ים מלא תשע"ה יעל איילון
מקיף הר וגיא מלא תשע"ה  
מקיף משגב  מלא תשע"ה   
מקיף אלוני יצחק מלא תשע"ה  
מקיף הר טוב  מלא תשע"ה  
בני הגולן מלא תשע"ה   
מבואות הנגב מלא תשע"ו אלי פרץ
מרחבים מלא תשע"ו רחל סיני
בן שמן מלא תשע"ו אושרה אלפסי
אשל הנשיא מלא תשע"ו רמי לוסטיג
עמק החולה מלא תשע"ו עדנה בז
חקלאי פרדס חנה מלא תשע"ו ליאור הוברמן
אמי"ת פתח תקווה מלא תשע"ו מאיה אביבי
הבינלאומי מזרח הים התיכון מלא תשע"ו תמר חביב
שפיה מלא תשע"ו מוטי דור
שדה אליהו מלא תשע"ו בועז שוורץ
בני יששכר מלא תשע"ו ישי דוד מרצבך
גבעת וושינגטון מלא תשע"ו הרב אריה גברא
כדורי מלא תשע"ו דלית אביגד
נווה שמואל מלא תשע"ו חזי זכריה
באר עמי מלא תשע"ו תומר אמנו
קרני שומרון מלא תשע"ו הרב יעקב מייטליס
אולפנת הללי מלא תשע"ו תרצה בן יצחק
שיטים מלא תשע"ו נדב מרטל
תו"ם חרב לאת מלא תשע"ו ישראל שלו
ברנקו וייס איתן מלא תשע"ו סיגל סטרשנוב
 

שנת הצטרפות תשע"ז


שם מוסד​ שם מנהל
חוות הנוער הציוני חוה ארנן רנן
נוה חנה רונן בן דוד
ישיבת מקור חיים דוד רבינוביץ
כ"ג יורדי הסירה זאב רביץ
מקיף הדסים​ אליהו בצלאל
אולפנא לבנות צפירה אמיר אדרעי
אולפנא בהר"ן יצחק משה אהרן נוימן
אולפנת להבה עינת ולך
ישיבת צביה קטיף יועד אהרוני
קבוצת יבנה שרה אן עברון
אולפנת חפץ חיים מיכל גרין
אולפנת שעלבים גרשון ישי מאיר
הדסה נעורים דלית רביד המאירי
קרית חינוך בן גוריון אשר קסו
ריימונד לאוואן רות בן סמיאן
חלוצי דרור מיכאל יחיאל גוטסמן
אולפנת אוריה יונת למברגר
חקלאי הכפר הירוק קובי נווה
מקוה ישראל דתי יניב כץ
מקוה ישראל כללי טל פלוטקין
אולפנת נוה דקלים יאיר טוביה גנז
מקיף צפית גיא ישראלי
מקיף באר טוביה אריה משה ברנע
נופי הבשור זמירה בן יוסף
מקיף כפר סילבר כוכבה שלו
ישיבת שעלבים גרשון אליהו שחור
מקיף עין גדי נחום חופרי
תיכון חקלאי ימה וליד זיידאן
אולפנה יחודית לבנות דוד פתחי
ישיבת נריה