יובל היימן תלמיד בית ספר "גוונים"  זכה בפרס המים של שטוקהולם לנוער בישראל

התלמיד יובל היימן ביצע עבודת גמר בביולוגיה בחממה הלימודית של בית ספר "גוונים" בהנחיית ד"ר דורית רייספלד. נושא העבודה: "השפעת רמות ההשקיה השונות ונוכחות פולימר במצע הגידול על  צימוח ריחן הבזיל". ממצאי המחקר העיקריים הראו כי ניתן לחסוך בהשקיה  עד כ-50% מהכמות המסחרית המקובלת בגידול הבזיל, בהוספת הפולימר "זרעי מים" שפותח ע"י חברת סטרטאפ ישראלית.
התלמיד יובל היימן  שעבודתו עלתה לגמר בתחרות שהתקיימה ביום שלישי ה-15.05.12 בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב, הציג את עבודתו בפני חבר שופטים. לאחר ארבעה סבבים של שיפוט, קיבל יובל את הפרס הראשון בתחום מחקר ופיתוח. עבודתו של יובל זכתה כעבודת מחקר מקיף הטובה ביותר. יובל גם גילה יכולת שליטה בחומר ברמה גבוהה ביותר.
במסגרת הפרס קיבל יובל מענק של 50% משכר הלימוד של שנת הלימודים הראשונה בפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב. כמו כן, קיבל פרס כספי בסך 300 דולר. את הפרס הכספי החליט יובל לתרום עבור בי"ס "גוונים", לתמיכה בתלמידים עם קשיים כלכליים שמונעים מהם להשתתף בתכניות ערכיות של בית הספר. לפי דבריו של יובל, הוא הגיע להישגיו בזכות התמיכה הרבה והיחס המדהים הקיים בבית ספר "גוונים" וכמובן בזכות החממה הלימודית של בית הספר  וההנחיה המקצועית והאישית של ד"ר דורית רייספלד, שליוותה אותו  באופן פרטני בכל שלבי העבודה. 
פרס המים בשטוקהולם של יובל הימןפרס המים בשטוקהולם של יובל הימן